مشهورترین برندهای پسته‌ سال 2020

برندهای پسته غیرایرانی در دنیا روی کدام نقاط قوت خود تاکید می‌کنند؟ 10 برند مشهور را بررسی کرده‌ایم.
برندهای پسته غیرایرانی در دنیا روی کدام نقاط قوت خود تاکید می‌کنند؟ 10 برند مشهور را بررسی کرده‌ایم.

گرچه به اعتراف کارشناسان خارجی، با کیفیت‌ترین نوع پسته در دنیا متعلق به ایران است‏، ولی برندهای مشهوری نیز در دنیا در این عرصه مشغول فعالیت‌اند.

به گزارش پسته پرس، یکی از نقاط قوت شرکت‌های بزرگ تولید پسته در دنیا این است که توانسته‌اند با برندسازی مناسب درباره‌ فواید مصرف روزانه پسته، این محصول را به خوبی در جهان معرفی کنند.

 از این رو،  10 برندی را که در دنیا توجه زیادی به خود جلب کرده‌اند معرفی می‌کنیم.

واندرفول (Wonderful Pistachios)

واندرفول بزرگترین شرکت تولیدکننده پسته در جهان است. پسته‌های بوداده و مزه‌دار این شرکت بزرگ آمریکایی شهرت زیادی دارد. البته بادام‌های این شرکت نیز معروف است. به ادعای این شرکت 49 دانه پسته 32 اونسی واندرفول 150 کالری بدن شما را تامین می‌کند.

پلنتر (Planters):

پسته‌ی مخلوط پلنتر دولوکس نیز از جمله برندهای مشهور این حوزه است. معمولاً این محصول با بادام و بادام هندی مخلوط است. خود شرکت مدعی است 6 ویتامین اصلی در این میان‌وعده وجود دارد. به این مخلوط روغن بادام‌زمینی و نمک دریا هم افزوده‌اند تا خوشمزه‌تر شود.

فیدیمنت (Fiddyment):

این برند به پسته‌های بدون نمک خود مشهور است و شعارش این است که مزه‌ی واقعی پسته کالیفرنیا را بدون افزودنی خاصی بچشید. البته مصرف‌کننده‌ها می‌توانند طعم دلخواه خود را به آن بیفزایند.


وی‌گات‌ناتس (We Got Nuts):

وی‌گات‌ناتس شرکتی ترکیه‌ای است که پسته‌های بوداده تولید می‌کند. بنابر ادعای این شرکت با خوردن این پسته در هر وعده‌ی 30 گرمی از این پسته 170 کالری، 6 گرم پروتئین، 13 گرم چربی و 14 گرم کربوهیدرات دریافت می‌کنید. از جمله نقاط قوت پسته‌های این برند، میزان نمک متعادل (نه شور نه بی‌نمک) آن است.

سین‌سرلی ناتس (Sincerely Nuts):


محصولات این شرکت برای مشتریانی تولید می‌شود که عاشق پسته‌ بوداده، ولی بدون نمک‌اند. اینجاست که پسته‌های آن را در صنایع شیرینی‌پزی هم می‌توان استفاده کرد. مغز پسته‌ی این بند نیز شهرت زیادی دارد.

براگا اورگانیک فارمز (Braga Organic Farms):

این برند نیز به پسته‌های خام خود شهرت دارد. از جمله شرکت‌هایی است که گواهی ارگانیک دارد و به ادعای خودش محصولش 157 کالری دارد و سرشار از چربی، فیبر، کربوهیدرات، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. این محصول بدون گلوتن است و مناسب برای کسانی که بادام‌زمینی آلرژی دارند.

کرک‌لند (Kirkland Signature):


مغز پسته‌های این برند شهرت دارد به ویژه اینکه تُرد است و اندازه‌ی خوبی دارد. بنابر ادعای شرکت این محصول کلسترول و چربی ترانس ندارد و مناسب است برای کسانی که دنبال لاغر شدن هستند. چون کالری را تامین می‌کند و اشتیاق برای بیشتر غذا خوردن را کم.

تریدر جونز (Trader Joe’s):


این برند نیز به پسته‌ی خام خود شهرت دارد. کلسترول و سدیم ندارد و برای هر وعده 170 کالری دارد. قند آن پایین است و با خوردنش رودل نمی‌کنید.

نات هاروست (Nut Harvest):

این شرکت در زمینه‌ خشکبار فعال است و پسته بو داده‌ی این محصول شهرت زیادی دارد و البته این شرکت مدعی است که افزودنی‌های مصنوعی در آن به کار نرفته است. اگر هر بسته را نوش جان کنید 470 کالری دارد. پس آن را می‌توان به سه وعده 157 کالری تقسیم کرد. از آن پسته‌هایی است که به شکل مخلوط هم بسیار خوشمزه‌تر خواهد بود.

سِتُن فارمز (Setton Farms):

این پسته را با نمک دریا بو و طعم می‌دهند. گلوتن و کلسترول ندارد، چربی آن کم و ویتامین و مواد معدنی دارد.